+38 (099) 001-31-03

Довготривала укладка брів Thuya

Special Offer Ends In:
-2%
TOP
  • THUYA
  • Виробник:  THUYA
  • Наявність:  На складі
  • Артикул: dolykl

До закінчення акції
1 730.00грн.  1 766.00грн.
   


Характеристики
My fаvorite brend ❤
  • Країна брендуІспанія
Опис
Термін придатності Перманентного гелю та нейтралізатора після відкриття  12 місяців.

У набір входить 3 складові для процедури:
Крок 1. Перманентний гель Thuya Professional Line 15мл. Ph 9,1
Властивість: розм'якшує, відкриває лусочки волосся.
До складу перманентного гелю входить тіогліколят амонію, який активно руйнує амінокислотні зв'язки у волоссі. Увага! Запах при проведенні процедури - це виділення сіро-водню і є абсолютно нормальним за подібних процедур відповідно до хімічних процесів.
Крок 2. Нейтралізатор крем (рідкий) Thuya Professional Line 15 мл. Ph 2,5
Властивість: служить для затвердіння кератину та збереження нових зв'язків, що утворилися у волоссі.
Крок 3. Арганове крем-масло, що регенерує, 15 мл.
Властивість: запечатує ефект усередині волосся, збільшуючи його стійкість.

Завдяки процедурі довготривалого укладання брів, ви отримуєте ідеально укладену форму брів без ефекту склеєних волосків. Ефект зберігається 3-4 тижні. Процедура займає 20-25 хвилин. У комплексі можна проводити оформлення та фарбування брів.
Протокол процедури

УВАГА! Перед проведенням процедури рекомендується пройти навчання у Авторизованих Центрах THUYA.

Умовна класифікація волосся для визначення часу витримки препаратів для довготривалого укладання брів THUYA:

1-а група - товсте волосся, жорстке, грубе,  здорове, сиве, не оброблене раніше хімічними препаратами (фарба і т.д), натуральне волосся - час витримки 12-15 хвилин;

2-я група - волосся середньої товщини, натуральне, здорове, але тонше волосся 1-ї групи, піддавалося раніше хімічній обробці (фарбування), блискучий - час витримки 6-12 хвилин;

3-я група - тонкий, слабкий, тьмяний від природи, багато пушкового волосся - довготривале укладання брів не рекомендується;

4-а група - волосся, що зазнало раніше впливу хімічних препаратів (забарвлення хною, освітлення, знебарвлення, хімічна завивка), пористі, тьмяні, ламкі, січені - довготривале укладання брів виконувати не можна, потрібно пройти відновлювальний етап. Для відновлення структури волосся рекомендується використовувати в домашніх умовах крем, що регенерує, з маслом аргани THUYA, а також LASH CARE - засіб для зростання вій і брів THUYA.

Етап підготовки до Довготривалої Укладання брів.

1. Визначити якість та структуру волосся, щоб правильно розрахувати кількість препарату та час витримки.
2. Промити волосся засобом для зняття макіяжу Thuya Professional Line на водній основі.
3. Прочесати та висушити волосся.
4. Нанести захисний крем на шкіру навколо брови.
5. Якщо волоски у клієнта дуже жорсткі, для підготовки можна використовувати смузер THUYA.
ВАЖЛИВО! При підготовці до Довготривалого Укладання брів не можна робити скраб в зоні брів, використовувати пілінги, знежирювачі або розчини, що містять спирт.

Етап формування потрібного спрямування волосся.

1. Нанести перманентний гель THUYA на волоски щіточкою. Перманентний гель розпушує структуру волосся, завдяки чому активні компоненти препарату легко проникають усередину. Тому важливо правильно визначити структуру волосся. Розподілити по волосинках, намагаючись не наносити на шкіру. Препарат містить тіогляколят аммонію і не підходить для тонких, пористих, слабких волосків. Кількість препарату розрахувати виходячи із структури та стану волосся клієнта (0,3-0,5 мл на 2 брови.)
2. Закрити плівкою (не притискати, без використання «бані»). Через 3-4 хвилини відкрити плівку, прочесати акуратно волоски, укладаючи їх у потрібному напрямку. Оцінити стан волосків. Волосся має вбирати Перманентний гель і ставати слухнянішим. За необхідності закрити плівкою волоски і залишити ще на 3-4 хвилини.
Максимальний час витримки Перманентного гелю не повинен перевищувати час витримки для вибраної групи волосся. Контроль за станом волосків через кожні 3-4 хвилини.
3. Видалити залишки перманентного гелю THUYA сухою ватною паличкою.

ВАЖЛИВО! • Перманентний гель повинен мати рожевий прозорий відтінок. Жовтий колір препарату свідчить, що препарат неробочий. Рекомендується зняти першу краплю препарату з жовтим відтінком для рівномірного результату.
• Виділення неприємного запаху під час проведення процедури є нормальним
• На етапі викладки  ,обов'язково потрібно враховувати напрямок зростання волосся клієнта. Зміни мають бути плавними, щоб уникнути заломів.

Етап фіксації спрямування волосся.

1. Нанести на волоски нейтралізатор THUYA. Розподілити  щіточкою, акуратно викладаючи в потрібному напрямку. Кількість препарату на другому етапі дорівнює кількості перманентного гелю THUYA, який розрахували на першому етапі.
2. Закрити плівкою. Час витримки дорівнює  витримки першого  препарату .Відкривати плівку не потрібно.
3. Видалити нейтралізатор вологим спонжем.

ВАЖЛИВО! Етап фіксації відповідає за відновлення зв'язків усередині волосся. Не можна скорочувати час витримки нейтралізатора.

Етап регенерації та зволоженняя волосся.

1. Невелику кількість регенеруючого крему з маслом аргани THUYA розігріти між подушечками пальців і розподілити по волосинках.
2. Розчісувати волосся щіткою та надати бажану форму.

ВАЖЛИВО!
• Крем, що регенерує, з маслом аргани THUYA є обов'язковим етапом у процедурі довготривалого укладання брів THUYA. Крем робить волоски еластичними, впливає на тривалість збереження ефекту слухняних волосків, зволожує та відновлює пружність волосся.
• Рекомендується для щоденного застосування клієнтами в домашніх умовах для догляду за волоссям та максимального ефекту від процедури.

Етап фарбування волосся.

Після етапу фіксації напрямку волосся, ВАЖЛИВО пофарбувати волоски брів у потрібний колір. (Фарба для брів у набір для довготривалого укладання брів THUYA не входить)
1. Розвести фарбу THUYA потрібного відтінку з окислювачем THUYA у співвідношенні 1:1.
2. Нанести фарбу на волосся.
3. Час витримки барвника скоротити від заявленого в інструкції. Пам'ятайте, у перші дні після довготривалого укладання, шкіра фарбується недостатньо чітко.
4. Добре змити фарбу з брів  водою.
5. Перейти до етапу регенерації та зволоження волосся.

ВАЖЛИВО! Для фарбування брів після довготривалого укладання THUYA використовуйте тільки фарбу THUYA. Фарба THUYA має унікальну формулу з кератином та аргановим маслом, а такі додаткові компоненти, як алое віра, вітаміни А, В1, В6 та В12, вітаміни С та Е, фолієва кислота та ніацин, мінерали та безліч поживних речовин зроблять фарбування не тільки бережливим, але і наповнять волоски здоровим блиском і відновлять структуру.
 
НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ!
Робити фарбування брів після довготривалого укладання THUYA барвниками інших марок. Результат фарбування може бути непередбачуваним, структура волосся може бути порушена (пересушені волоски без блиску).

УВАГА!
Не можна робити фарбування брів хною після довготривалого укладання брів THUYA.
Фарбування брів хною після процедури довготривалого укладання брів THUYA може призвести до ламкості та випадання волосків.
 
Що не можна робити після процедури довготривалого укладання брів.

Перші 24 години слід уникати парової дії на брови (солярії, лазні, сауни), не допускати механічного порушення укладання (сон обличчям у подушку). Перші 48 годин потрібно уникати впливу на брови агресивних косметичних засобів та процедур (скраби, пілінги, спиртовмісні лосьйони, хімічне чищення обличчя, лазерні процедури).

Протипоказання до процедури довготривалої вкладки.

Будь-які пошкодження шкіри у зоні брів, почервоніння, висипання будь-якого характеру є абсолютним протипоказанням до довготривалого укладання брів THUYA. Після відвідування солярію, лазерних та фото процедур.

ВАЖЛИВО!
• Корекцію  брів не можна виконувати безпосередньо перед проведенням процедури довготривалого укладання брів THUYA. Корекція брів виконується після процедури довготривалого укладання брів. Рекомендуємо  корекцію пінцетом для меншого подразнення шкіри.

My fаvorite brend ❤
Країна бренду Іспанія

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Newsletter Subscribe:

Нажимая на кнопку «Подписаться», я подтверждаю, что ознакомлен с Договором оферты.